درباره ما

 درباره پیرامون سیستم قشم

مجموعه پیرامون در سال 1378 با هدف بهبود و نوسازی حوزه آنالایزر و ابزار دقیق صنایع ایران تاسیس شد و در راستا بومی سازی تکنولوژی های این صنعت شرکت پیرامون سیستم قشم در سال 1386 در منطقه آزادقشم تاسیس شده و در سال 1395 به درجه دانش بنیان صنعتی نائل شده است. همچنین این موفقیت ها سبب شد تا شرکت زیمنس در حوزه سیستم های آنالایزر پیرامون سیستم را به عنوان نماینده خود در ایران برگزیند و در نتیجه زمینه انتقال تکنولوژی، مهارت و تجربه بیش از پیش فراهم گردد. حال که بیش از دو دهه از تاسیس این مجموعه می‌گذرد و این مجموعه به عنوان یک برند در حوزه خود شناخته می شود، بیش از 30 پروژه فعال در صنایع مختلف دارد.

 

شرکت پیرامون سیستم قشم بعنوان نخستین شرکت پیشرو در زمینه آنالایزر‌های آنلاین و با دارا بودن نیروهای متخصص و با تجربه کشور و با بهره‌گیری از آخرین تکنولوژی های روز دنیا با اقتدار اعلام می‌نماید که در تمامی صنایع نفت، گاز، پتروشیمی، پالایشگاهی و همچنین صنایع نیروگاهی، شیمیایی، داروسازی، فولاد و سیمان سابقه ارائه خدماتی همچون طراحی و ساخت سیستم های آنالایز آنلاین، مشاوره در تهیه مشخصات فنی، طراحی، ساخت سیستم های نمونه گیری ، نصب و راه اندازی، نگهداشت و تعمیر، آموزش و نیز تجزیه و تحلیل مشکلات آنالایزرها و ارائه راه حل دارد.

 

در تمامی فرایند های شیمیایی ، پایش و کنترل فرآیند Process Control & Monitoring بدون سیستم های آنالیز ترکیبات شیمیایی امکان پذیر نمی باشد. کنترل فرایند، بهبود کیفیت فرآورده، حفظ محیط زیست و ایمنی فرایندها با سیستم های آنالایزر بدست می آیند.

افتخاری بزرگ است که پیرامون سیستم قشم  با تکمیل و یکپارچه سازی سیستم های آنالایزر آنلاین فرآیندی، با استفاده از روش های متنوعی چون گاز کروماتوگرافی، اسپکتروفوتومتری تاکنون بیش از 110 پروژه داخلی و 8پروژه خارجی را به اتمام رسانیده است.

با توجه اهتمام این شرکت بر بومی سازی محصولات خود و حمایت از تولید ملی، باعث ارتقای علمی و فنی متخصصان داخلی گردیده و ضمناً با جلوگیری از واردات کالاهای خارجی موجب تحول اقتصادی و علمی صنایع مربوطه، جلوگیری از خروج ارز، اشتغال‌زایی و افزایش تولید ملی شده‌است.