محصولات

سیستم های آنالایزر گازی

_

در صنایع مختلف اعم از پتروشیمی، پالایشگاه، نیروگاه، فولاد و انواع صنایع شیمیایی به منظور اندازه گیری کیفیت محصول، ایمنی، کنترل فرایند و همچنین حفظ محیط زیست، اندازه گیری پارامترهای مختلف شیمیایی و بعضا فیزیکی حائز اهمیت است.
برای اندازه گیری پارامترهای گوناگون از جمله انواع هیدروکربن ها، اکسیژن، سولفور، هیدروژن، رطوبت، فشار بخار و …… نیازمند استفاده از آنالایزرهای گازی مختلف در صنعت می باشیم. آنالایزرها با توجه به کامپوننت و شرایط آنالیز از روش های مختلفی از جمله کروماتوگرافی گازی، نوری، لیزر، الکتروشیمایی، پارامگنتیک و … استفاده میکنند.
با توجه به آنالایزر مورد استفاده و همچنین کامپوننت مورد آنالیز، نمونه ورودی به آنالایزر باید مشخصات دمایی، فشاری و .. خاصی داشته باشد. بدین منظور شرایط نمونه پیش از ورود به آنالایزر توسط سمپلینگ سیستم مناسب بهینه میگردد.
سیستم نمونه برداری نقش بسیار مهمی در انتقال نمونه به آنالایزر و در نتیجه اندازه گیری دقیق تر و افزایش طول عمر آنالایزر را دارد.
پس از انتخاب آنالایزر مناسب، و طراحی سمپلینگ سیستم مورد نیاز یکی دیگر از اقدامات ضروری چگونگی نصب این تجهیزات میباشد که با توجه به فضا و شرایط محیطی محل نصب می تواند در انواع مختلف کابینت، استند و یا اتاق آنالایزر باشد.

biron-1-1-final-COVER
IMG_0160
_MG_7164_COVER
4
5
6
7